Akşama ne pişirsem? Sorusuna 3 Pratik Yemek Fikri - Porsi10

Akşama ne pişirsem ? Sorusuna 3 Pratik Yemek Fikri

Akşama ne pişirsem

Akşama ne pişirsem? Sorusunu sormayan yoktur. Yorgun argın işten dönenler, sınav dönemine girmiş öğrenciler, yoğun programı arasında yemek yapmaya vakti olmayanlar ya da bugün yorulmadan yemek yemek isteyenler, hem lezzetli hem pratik fikirlere çok ihtiyacım var diyenler. Yorulmadan, kolayca hazırlayacağınız ve tadı damağınızda kalacak nefis öneriler sunacağız.

Ailenizle veya dostlarınızla bir araya geleceğiniz sofralarınızda, her damağa hitap edecek çeşitli lezzetler istediğinizde de bu pratik yemek fikirlerini kullanabilirsiniz. Kimi zaman farklı lezzetleri hazırlamak sizin için yorucu olabilir. Siz bütün vaktinizi ve enerjinizi sevdiklerinize ayırın diye en pratik, en lezzetli ve en doyurucu lezzetleri bir araya getirdik.

 

Porsi10 Gurme Mac and Cheese

Küçükten büyüğe sofranızdaki herkesi lezzetiyle mutlu edecek olan bu lezzet, sizi de pratik sunumuyla memnun edecek. Çıtır dış kaplamasının içinde yumuşacık makarnası ve akışkan peyniriyle Gurme Mac and Cheese toplarının hazırlanışı için kendinizi yormanıza gerek yok. Derin bir tavanın içine döktüğünüz yağı kızdırın ve daha sonra dondurulmuş halde bulunan Mac and Cheese toplarını kızmış yağın içine atın. 3-4 dakika boyunca kızartın. Dışı altın rengini aldığında yağın içinden çıkarıp servis tabağınıza alabilirsiniz. Lezzetini arttırmak için yanına farklı sosları ekleyerek servis ettiğinizde sofralarınızın parlayan yıldızı olacaktır.

Porsi10 Zeytinyağlı Kuru Patlıcan Dolması

Zeytinyağı hafifliğiyle mevsiminde kurutulmuş patlıcanların muhteşem iç harcıyla buluştuğu lezzetimiz: Zeytinyağlı Kuru Patlıcan Dolması. Porsi10 pratikliği ile ister ılık, ister soğuk tercih edebileceğiniz hafif bir yemek. Ana yemek olarak servis edebileceğiniz gibi, garnitür veya soğuk meze olarak da her sofrada sunabilirsiniz. Modern Porsi10 mutfaklarında tecrübeli şeflerimiz eşliğinde sizler için özenle hazırlanan zeytinyağlı kuru patlıcan dolması, günün her saatinde servise hazır. Bu muhteşem lezzet tüm aile üyeleriniz ve misafirleriniz için yanına ekleyeceğiniz yoğurt ile şık bir sunum olacaktır.

Porsi10 Gurme İçli Köfte

Kalabalık davet sofralarınızda veya arkadaş sohbetlerinizde misafirlerinizin yüzünü güldürecek bir diğer lezzetimiz: Gurme İçli Köfte! Geleneksel lezzetlerimizden biri olan içli köfte, lezzeti kadar zorluğuyla da bilinmektedir. Gurme İçli Köfte, gevrek dış katmanın içinde bulunan bol kıymalı ve bol cevizli zengin iç harcıyla sevdiklerinizin damağında iz bırakacaktır. Pratikliğiyle de işinizi kolaylaştıracak. Çözülmesini beklemeden Gurme İçli Köfte’yi kızdırdığınız yağın içine atın. 5 dakika boyunca çevirerek kızartın. Kısa sürede hazır olan içli köfteleri servis tabağınıza alın. Muazzam şekliyle göz dolduran Gurme İçli Köfte’leri birkaç dilim limon ve bir parça maydanozla sevdiklerinize en sevilen haliyle sunabilirsiniz.

Bu muhteşem lezzetleri nerede bulabilirim? Diyorsanız. Kalite ve lezzetinden ödün vermediğimiz pratik Porsi10 lezzetleri, Getir uygulaması ile bir tıkla kapınızda. Ayrıca File Marketlere uğradığınızda reyonlarında Porsi10 lezzetlerini görebilirsiniz. Akşama ne pişirsem? sorusuna Porsi10 lezzetleriyle pratik ve lezzetli çözümler bulabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.