Gurme İçli Köfte

Geleneksel Türk yemekleri arasında yer alan içli köfte, Porsi10 kalitesi ve lezzetiyle sofralarınızla buluşuyor.

Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu mutfağının en bilinen lezzetlerinden birisi olan içli köfteyi Porsi10 mutfaklarında şeflerimiz sizlere özel hazırlamaktadır. Özellikle bol kıyma ve bol cevizle hazırlanan içli köftemizin zengin iç harcına, dışının enfes kaplaması eşlik etmektedir. İçli köftelerimiz sizler için özenle seçtiğimiz kaliteli ürünlerle ve hijyenik koşullarda kendi üretim tesisimizde hazırlanmaktadır.

Yoğun iş hayatının veya günlük koşuşturma içinde geçirilen bir günün sonunda, hem lezzetli hem de pratik çözümlerle yanınızda olan Porsi10 gurme içli köftemizi ister ana yemek, ister ara sıcak, isterseniz de meze olarak günün her saatinde afiyetle tüketebilirsiniz.

Porsi10 gurme içli köftemizi çözülmesini beklemeden sıvı yağda kızartarak 5 dakikada afiyetle yiyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte tüketebileceğiniz ve zamanı da verimli bir şekilde kullanabileceğiniz lezzetli bir öğün sizleri bekliyor.

Gurme İçli Köftenin Yanında Ne Yenir?

Gurme İçli Köftenin yanına Gurme Avcı Böreği veya Gurme Paçanga Böreği‘ni de listeye ekleyerek sofralarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Şık sunumuyla dikkat çeken gurme içli köfteyle göz alıcı sofraları kolayca hazırlayabilirsiniz.

Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için
Enerji (kJ/kcal)857/ 205
Yağ (g)6,4
Doymuş Yağ(g)0,23
Kanbonhidrat (g)27,5
Şeker (g)0
Lif (g)3,2
Protein (g)7,6
Tuz(g)1,4

İçindekiler

%65 Dış Harç [Su, İnce Bulgur, Buğday İrmiği, Buğday Unu, Ayçiçek Yağı, Pastörize Yumurta, Tuz, Acı Biber Salçası (Acı Biber, Tuz, Limon Suyu), Kırmızı Pul Biber], %35 İç Harç [Soğan, Dana Kıyması, Ceviz, Ayçiçek Yağı, Tereyağı (Pastörize İnek Sütü Kreması, Tereyağı Kültürü), Domates Salçası, Acı Biber Salçası (Acı Biber, Tuz, Limon Suyu), Tuz, Sarımsak, Baharat Karışımı, Toz Şeker].

Net: 320 g e   8 Adet x 40 gerror: Content is protected !!