Kurumsal

Biz Kimiz?

Porsi10 hazır yemek firması olarak 2010 yılında başladığımız yolculuğumuza günümüzde genç ve dinamik yapımızla hızlı aksiyon alan yenilikçi, kaliteden asla ödün vermediğimiz sağlıklı ve güvenilir lezzetlerimiz ile keyifli tatlar, lezzetler yaratıyoruz.

 

Gastronomi şehri Bursa’da bulunan üretim tesisimizde modifiye atmosfer paketleme teknolojisi ile geleneksel lezzetlerimizi Türkiye ve dünyanın dört bir yanına sunuyor, konusunda uzman çalışanlarımız ve Harput Holding’den aldığımız kurumsal mirasın gücüyle sektörde alanında öncü bir marka, çözüm ortağı olma yönünde emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Sektörümüzde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ve oluşturduğumuz lezzetlerimiz ile kurumsal tarafta hizmet verdiğimiz zincir oteller, restoranlar, kafeler, gıda toptancıları gibi müşterilerimiz için onlara artı sağlayacak, güvenilir bir çözüm ortağı olmaktayız.

 

Bireysel taraftaki müşterilerimiz içinde Türk ve dünya mutfağının önemli lezzetlerini kaliteli malzemelerle üretip sofralara taşıyoruz.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanlarda genç ve dinamik yapımızla müşteri odaklı yaklaşımı esas alıp hızlı aksiyon alan, yenilikçi, kaliteli ve daima lezzetli ürünler sunan farklılık yaratmaya önem veren bir marka olmak.

Vizyonumuz

Sağlıklı, kaliteli ve pratik ürünleriyle lezzet üssü, alanında lider bir gıda şirketi olmak.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

kalite ve gıda güvenliği sertifikası