Kurumsal - Porsi10
 

Kurumsal

Biz Kimiz?

Porsi10 hazır yemek firması olarak; 2010 yılında başladığımız yolculuğumuza günümüzde genç ve dinamik yapımızla hızlı aksiyon alan yenilikçi, kaliteden asla ödün vermediğimiz kurumsal yapımızda sağlıklı ve güvenilir lezzetlerimiz ile keyifli tatlar, lezzetler yaratıyoruz.

 

Gastronomi şehri Bursa’da bulunan üretim tesisimizde modifiye atmosfer paketleme teknolojisi ile geleneksel lezzetlerimizi Türkiye ve dünyanın dört bir yanına sunuyoruz. Konusunda uzman çalışanlarımız ve Harput Holding’den aldığımız kurumsal mirasın gücüyle, sektörde alanında öncü bir marka, çözüm ortağı olma yönünde emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Porsi10 hazır yemek firması olarak, sektörümüzde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ve oluşturduğumuz lezzetlerimiz ile kurumsal tarafta hizmet verdiğimiz Porsi10Plus ile zincir oteller, restoranlar, kafeler, gıda toptancıları gibi müşterilerimiz için onlara artı sağlayacak, güvenilir bir çözüm ortağı olmaktayız.

Bireysel taraftaki müşterilerimiz içinde Türk ve dünya mutfağının önemli lezzetlerini kaliteli malzemelerle üretip sofralara taşıyoruz.

 

Kurumsal Misyonumuz

 

Hizmet verdiğimiz alanlarda genç ve dinamik yapımızla müşteri odaklı yaklaşımı esas alıp hızlı aksiyon alan, yenilikçi, kaliteli ve daima lezzetli ürünler sunan farklılık yaratmaya önem veren bir marka olmak.

 

Kurumsal Vizyonumuz

 

Sağlıklı, kaliteli ve pratik ürünleriyle lezzet üssü, alanında lider bir gıda şirketi olmak.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

kurumsal hakkımızda Porsi10-KALITE-VE-GIDA-GUVENLIGI-POLITIKASI