Pratik Patates Püresi (Dondurulmuş) - Porsi10

Pratik Patates Püresi

Patates püresi, hemen hemen her öğünde tadını çıkarabileceğiniz ve hiç doyamayacağınız bir lezzettir. Ancak bazen patatesleri soymak, kaynatmak, ezmek ve karıştırmak için zamanınız olmaz. En kısa sürede patates püresine ihtiyaç duyduğunuz anlar için hazır patates püresi gününüzü gerçekten kurtarabilir. Porsi10 Pratik Serisinden Pratik Patates Püresiyle bir patates püresini hazırlamanız sadece birkaç dakika sürer. Haşlanarak püre haline getirilen ve lezzetini dondurarak hapsettiğimiz Porsi10 Patates Püresiyle buzdolabınızda her zaman hazır bir püreniz olacak.

 

Börek, pohaça gibi hamur işlerinizde iç harcı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm et yemeklerinizin yanında lezzetli bir garnitür olarak servis edebilirsiniz. Çorbalarınızdan mezelere, ana yemeklerinizden ikramlıklarınıza kadar her türlü yemeği hazırlarken en büyük yardımcınız olacak, tadıyla da tüm yemeklerinize en güzel lezzeti katacaktır.

 

Her pakette aynı lezzeti aynı kıvamı ve aynı kaliteyi bulacağınız nefis Porsi10 Pratik Patates Püresini hazırlamak için 3-4 dakika ayırmanız yeterli. Patateslerin soyulması, haşlanması ve ezilmesi için saatlerinizi harcamanıza gerek yok. Patates püresiyle oluşturacağınız bir püre yatağını türlü yemeklerle süsleyerek şık sunumlar servis edebilirsiniz. Bir mutfakta Porsi10 Pratik Patates Püresi varsa yemekler tadından yenmez asla!

 

Porsi10 Pratik Patates Püresiyle Neler Yapılır? 

 

Porsi10 Pratik Patates Püresiyle Patates Püresi Yatağında Domates Soslu Köfte, Patates Yatağında Kırmızı Lahana Bifteği ve Nefis Patates Püreli Çıtır Börek tarifleri ile lezzetli ziyafet sofraları  veya ikram tabakları hazırlayabilirsiniz. Porsi10 Pratik Serisi, zamanınızı size bırakan sofralarınızın en iyi yardımcıları olacaktır.

Hazırlama Önerisi :

Ürün  +4 ° C’de (buzdolabında) 1 gün bekletilerek çözündürülür. Çözünen ürün ambalajından çıkarılarak tavada veya tencerede orta ateşteki ocakta 2-3 dakika ısıtılarak servis edilir.

Enerji ve Besin Öğeleri100 g için
Enerji (kJ/kcal)364/86
Yağ (g)2,2
Doymuş Yağ(g)1,2
Karbonhidrat (g)12,9
Şekerler (g)1,9
Lif (g)1,4
Protein (g)2,3
Tuz(g)1,9

İçindekiler

Su, pastörize inek sütü, patates püresi[patates(%98), emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), stabilizör (disodyum difosfat), aroma vericiler, antioksidan (sodyum metabisülfit)],tereyağı (pastörize inek sütü kreması, tereyağı kültürü), tuz.

Alerjen Bilgisi: İz miktarda gluten, yumurta ve yumurta ürünleri, kereviz, hardal tohumu ürünleri, soya ve sert kabuklu meyveler içerebilir.

 

Net: 400 g e