Mayıs'ta Nefis Filmlere Nefis Lezzetler - Porsi10

Mayıs'ta Nefis Filmlere Nefis Lezzetler

Mayısta nefis filmlere nefis lezzetler

İlkbaharın kokusuyla birlikte uzayıp giden yaz akşamlarına merhaba demeye başladık. Bu akşamlarda bir Netflix izleyicisi filmin yanında atıştırmalık yemenin önemini mutlaka bilir. Herkesin farklı tercihleri vardır: tatlı, tuzlu veya ekşi. Elbette bu atıştırmalıkların da belli kuralları vardır. Örneğin; çok gevrek bir atıştırmalık gürültü çıkaracağı için filmi dinlemenizi zorlaştırabilir. Bir Netflix alemi yapmak için bütün kurallara uyan bir atıştırmalık seçtik. Porsi10 Gurme Cheddarlı Patates topları tam film keyfinize göre. Yumuşacık patates püresinin tam ortasındaki akışkan cheddar peyniri daha ilk ısırışta sizi lezzetiyle karşılayacak. Cheddarlı patatesin pratik hazırlanışı ile nefis filmlere sıcacık ve lezzetli bir atıştırmalıkla başlayabilirsiniz. 

Film akşamı için önceden alıp buzluğa attığınız Porsi10 Cheddarlı Patates paketini buzluktan çıkararak, çözülmesini beklemeden kızgın yağda altın rengini alıp çıtırlaşana kadar 3-4 dakika kızartın. Hepsi bu kadar ! Daha sonra servis tabağınıza aldığınız bu leziz cheddarlı patatesleri yanında ketçap, mayonez, ranch sos gibi birkaç çeşit sosla tüketebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Nefis Filmlere Nefis Lezzetler Listesi

 

Mayıs ayına özel olarak oluşturduğumuz nefis filmlerimizden bir tanesini seçtikten sonra 10 dakikada Porsi10 cheddarlı patates toplarınızı hazırlayabilir, kendinizi keyifle seçtiğiniz filmin büyülü dünyasına bırakabilirsiniz.

 

İşte Mayıs’ta izlenecek beş Netflix önerisi:

 

1. Grace ve Frankie

 

İki olgun insanın zor şartlar altında gelişen dostluklarını konu alan bu yapım sizi komedinin ortasına adeta fırlatacak. Başlarına gelen olaylarla baş ediş şekilleri bizden oldukça farklı.

 

2.Uysallar

 

Adının tam aksini konu alan bu Türk yapımı, sıradan hayatların nasıl değişeceğini konu alırken kendi farklılıklarımızı ne denli büyüttüğümüzü gözler önüne seriyor.

 

3. Riverdale

 

Daha çok gençlere hitap eden bu yapım her sezon izleyicisini şaşırtmayı başarıyor. Tabii ki bir lisede geçiyor; dört gencin kasabada yaşanan suçları çözmesini konu alıyor. Dizi sayesinde ikonikleşmiş bir sürü figürü burada görmek mümkün.

 

4.Yakomoz S-245

 

Başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin paylaştığı ilk ‘dünyanın sonu geldi’ temalı Türk yapımı. Birçok mantık hatası bulunsa da yeniliği destekliyor ve bu nedenle listemize alıyoruz.

 

5.Vincenzo

 

Mafyatik dizileri sevenler, bu seçenek sizler için! Hem mafya, hem avukat. Aklınıza ne geldi? Tabii ki Vincenzo. İzlemesi oldukça keyifli olan bu yapım, ağzınızı her bölümde açık bırakacak!

 

Porsi10 olarak bu ayki beş önerimizi size sunduk. Porsi10 Cheddarlı Patates topları eşliğinde hangisini izleyeceğiniz size kalmış!