Zeytinyağlı Biber Dolması

Zeytinyağlı biber dolması sofraların vazgeçilmezleri arasında olup nesiller boyu lezzetiyle de Türk mutfak kültüründe önemli bir yer edinmiştir.

Mutfakların ve davetlerin vazgeçilmez lezzetlerinden olan zeytinyağlı biber dolması, büyükten küçüğe herkesin favori yemekleri arasındadır. Özellikle yaz mevsiminde çok daha fazla tüketilmektedir. İkram sofralarının en meşhur zeytinyağlısı olarak tüm özel davetlerinizde ilk başvuracağınız yemeklerin başında yer alır.

Porsi10 mutfaklarında şeflerimizin marifetli ellerinde hazırlanan, enfes tadı ile midenizde ağırlık yapmayacak zeytinyağlı biber dolmamız, sizi tüm gün mutfakta vakit geçirmekten kurtarıp vakit kazandırarak lezzetiyle de sofralarınızdaki öncelikli tercihlerinizden olacaktır. Yemek olarak da meze olarak da damak çatlatan zeytinyağlı biber dolmaları Porsi10 kalitesiyle sofralarınıza renk katacak.

Zeytinyağlı Biber Dolmasıyla Ne Yenir ?

Hem pratik hem de nefis tadıyla herkesin çok sevdiği Gurme Paçanga Böreğini zeytinyağlı biber dolmasının yanında mutlaka denemelisiniz.

Ayrıca, Porsi10 Zeytinyağlı Biber Dolmasının yanına Gurme Avcı Böreği  ve Haydari‘ yi de ekleyerek sofralarınızı tadına doyulmaz yemek masalarına dönüştürebilirsiniz.

Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için
Enerjı kj /kcal 663/159
Yağ (g)8,6
Doymuş Yağ (g)0,9
Karbonhidrat (g)17,3
Şekerler (g)1,8
Lif (g)1,8
Protein (g)2
Tuz (g)1

İçindekiler

Dolmalık Biber, Pirinç, Ayçiçek Yağı, Su, Kuru Soğan, Limon Sosu [su, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Limon Suyu Konsantresi, Şeker, Limon Emülsiyonu, Koruyucu (Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat )], Havuç, Kuş Üzümü, Dolmalık Yer Fıstığı, Zeytinyağı, Tuz, Tarçın, Karabibererror: Content is protected !!